авг 23

Билтен бр.1

 

 

такмичарски број

фудбалски клуб

боја дресова

дан одигравања утакмице

име и презиме и

телефон особе за контакт

1.

Баир

(Богатић)

црвена

субота

Златко Дукић

064 55 60 402

2.

Напредак

(Баново Поље)

плава

недеља

Горан Кулић

064 24 77 473

3.

Стојан Лазарац (Совљак)

бела

недеља

Горан Љубојевић

064 015 97 91

4.

Слобода

(Ц.Салаш)

жуто-плава

субота

Младен Јанковић

063 811 88 76

5.

Младост

(Очаге)

црвена

недеља

Миодраг Ђаламић

064 30 57 418

6.

Омладинац

(Богатић)

плава

субота

    Стефан Весић

060 412 27 011

7

Радник

(Глоговац)

плава

недеља

Раде Данојлић

064 36 56 134

8.

Премијер

(Бадовинци)

црвена

недеља

Миленко Бајуновић

064 94 165 15

9.

Шумице

(Глушци)

зелена

недеља

Владан Росић

065 410 62 85

Председник ОФС Богатић

Драгослав Јосиповић, моб. 064 647 64 26

Технички секретар ОФС Богатић

Дамир Вучетић, моб. 064 256 10 46, канцеларија савеза тел/факс 015 7787 295

Директор Општинске лиге

Милић Јоцковић моб. 064 210 71 01

 

ТАКМИЧАРСКИ ДЕО

 

Распоред јесењег дела првенства Општинске лиге

Сезона 2016/2017

1. коло 03/04.09.2016. године у 1600/1100 часова

домаћи

гости

резултат

напомена

Напредак

Шумице

 

 

Стојан Лазарац

Премијер

 

 

Слобода

Радник

 

 

Младост

Омладинац

 

 

Баир

слободан

 

 

 

 

2. коло 10/11.09.2016. године у 1600/1100 часова

домаћи

гости

резултат

напомена

Радник

Младост

 

 

Премијер

Слобода

 

 

Шумице

Стојан Лазарац

 

 

Баир

Напредак

 

 

Омладинац

слободан

 

 

 

 

3. коло 17/18.09.2016. године у 1600/1100 часова

домаћи

гости

резултат

напомена

Стојан Лазарац

Баир

 

 

Слобода

Шумице

 

 

Младост

Премијер

 

 

Омладинац

Радник

 

 

Напредак

слободан

 

 

 

 

4. коло 24/25.09.2016. године у 1530/1100 часова

домаћи

гости

резултат

напомена

Премијер

Омладинац

 

 

Шумице

Младост

 

 

Баир

Слобода

 

 

Напредак

Стојан Лазарац

 

 

Радник

слободан

 

 

 

 

5. коло 01/02.10.2016. године у 1500/1100 часова

домаћи

гости

резултат

напомена

Слобода

Напредак

 

 

Младост

Баир

 

 

Омладинац

Шумице

 

 

Радник

Премијер

 

 

Стојан Лазарац

слободан

 

 

 

 

6. коло 08/09.10.2016. године у 1500/1100 часова

домаћи

гости

резултат

напомена

Шумице

Радник

 

 

Баир

Омладинац

 

 

Напредак

Младост

 

 

Стојан Лазарац

Слобода

 

 

Премијер

слободан

 

 

 

 

7. коло 15/16.10.2016. године у 1500/1100 часова

домаћи

гости

резултат

напомена

Младост

Стојан Лазарац

 

 

Омладинац

Напредак

 

 

Радник

Баир

 

 

Премијер

Шумице

 

 

Слобода

слободна

 

 

 

 

8. коло 22/23.10.2016. године у 1500/1100 часова

домаћи

гости

резултат

напомена

Баир

Премијер

 

 

Напредак

Радник

 

 

Стојан Лазарац

Омладинац

 

 

Слобода

Младост

 

 

Шумице

слободни

 

 

 

9. коло 29/30.10.2016. године у 1330/1100 часова

домаћи

гости

резултат

напомена

Омладинац

Слобода

 

 

Радник

Стојан Лазарац

 

 

Премијер

Напредак

 

 

Шумице

Баир

 

 

Младост

слободна

 

 

 

 

 

НАПОМЕНА: ФК Шумице своје утакмице као домаћин игра у М.Белотићу по утврђеној сатници.

 

 

 

 

НАПОМЕНА: На донете одлуке Директора лиге може се уложити ЖАЛБА, Комисији за молбе и жалбе, ОФС Богатић у року од 8 (осам) дана од дана пријема овог БИЛТЕНА. Иста мора бити таксирана у износу од 8.000,00 (осамхиљада динара), уплатом на рачун ОФС Богатић број 330-34000948-20.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОФС Богатић                                                                                                                                ОФС Богатић

_____________________                             М.П                                                                   Директор лиге

Дамир Вучетић                                                                                                                         Милић Јоцковић с.р.

технички секретар

јун 03

ДЕЛЕГИРАЊЕ 18 КОЛО

ДЕЛЕГИРАЊЕ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА ОПШТИНСКА ЛИГА

18. КОЛО

 

ОФК НАПРЕДАК МБ – ФК ОМЛАДИНАЦ

недеља 05.06.2016 године у 18часова

Судија утакмице: Милош Суботић

Први пом. судија: Зоран Круљац

Други пом. судија: Филип Андрић

Делегат: Предраг Јуришић

 

      ЗА УТАКМИЦЕ:

ФК ПРЕМИЈЕР ФК СЛОБОДА

недеља 05.06.2016 године у 11 часова

 

ФК БАИР –ФК НАПРЕДАК(БП)

недеља 05.06.2016 године у11 часова

 

ФК РАДНИК ФК МЛАДОСТ

недеља 05.06.2016 године у 11 часова

 

ФК СТОЈАН ЛАЗАРАЦ – ФК ШУМИЦЕ

недеља 05.06.2016 године у 11 часова

 

         СЛУЖБЕНА ЛИЦА СУ ДУЖНА ДА СЕ ЈАВЕ У НЕДЕЉУ У 9 часова и 15 минута У Кафе Грил „МИЛОШ“ да преузму налоге за исплату трошкова а самим тим и да добију обавештење од Директора Лиге где су делегирани.

АНГАЖОВАНЕ СУДИЈЕ:                                 АНГАЖОВАНИ ДЕЛЕГАТИ:

Ненад Јевтић                                                          Јован Будимировић

Мирослав Јокић                                                    Велибор Ћосић

Игор Којић                                                               Синиша Малетић

Далибор Којић                                                        Миленко Којић

Синиша Јоцковић

Миомир Веселић

Ненад Иванковић

Слободан Којић

Драган Славковић

Ивана Ђаковић

Предраг Ковачевић

Милош Суботић

 

Директор лиге

Бранимир Нинковић

 

 

мај 27

ДЕЛЕГИРАЊЕ 17 КОЛО

ДЕЛЕГИРАЊЕ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА ОПШТИНСКА ЛИГА

17. КОЛО

 

ФК НАПРЕДАК(БП) – ФК СТОЈАН ЛАЗАРАЦ

субота 28.05.2016 године у 1730часова

Судија утакмице: Душан Јосиповић

Први пом. судија: Дејан Секулић

Други пом. судија: Срђан Степановић

Делегат: Предраг Тамбурић

 

ФК ОМЛАДИНАЦ ФК ПРЕМИЈЕР

субота 28.05.2016 године у 1730 часова

Судија утакмице: Миомир Веселић

Први пом. судија: Ненад Иванковић

Други пом. судија: Синиша Јоцковић

Делегат: Миленко Којић

 

ФК СЛОБОДА –ФК БАИР

субота 28.05.2016 године у 1730 часова

Судија утакмице: Мирослав Јокић

Први пом. судија: Далибор Којић

Други пом. судија: Милош Суботић

Делегат: Милић Јоцковић

 

ФК МЛАДОСТ ОФК НАПРЕДАК МБ

недеља 29.05.2016 године у 11 часова

Судија утакмице: Филип Андрић

Први пом. судија: Зоран Круљац

Други пом. судија: Милош Суботић

Делегат: Драган Ћосић

 

ФК ШУМИЦЕ – ФК РАДНИК

недеља 29.05.2016 године у 11 часова

Судија утакмице: Игор Којић

Први пом. судија: Слободан Којић

Други пом. судија: Драган Славковић

Делегат: Милош Теодоровић

 

 

Директор лиге

Бранимир Нинковић

мај 20

Делегирање 16 коло

ДЕЛЕГИРАЊЕ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА ОПШТИНСКА ЛИГА

16. КОЛО

 

ФК СЛОБОДА – ФК ОМЛАДИНАЦ

субота 21.05.2016 године у 17:30 часова

Судија утакмице:Миомир Веселић

Први пом. судија:Предраг Ковачевић

Други пом. судија:Владимир Тамбурић

 делегат:Велибор Ћосић

 

ФК РАДНИК ФК НАПРЕДАК (БП)

недеља 22.05.2016 године у 11 часова

Судија утакмице:Мирослав Јокић

Први пом. судија:Далибор Којић

Други пом. судија:Слободан Којић

делегат:Јован Будимировић

 

ОФК НАПРЕДАК МБ –ФК ШУМИЦЕ

недеља 22.05.2016 године у 11 часова

Судија утакмице:Славковић Драган

Први пом. судија:Синиша Јоцковић

Други пом. судија:Ивана Ђаковић

делегат:Синиша Малетић

 

ФК ПРЕМИЈЕР – ФК МЛАДОСТ

недеља 22.05.2016 године у 11 часова

Судија утакмице:Зоран Круљац

Први пом. судија:Ненад Иванковић

Други пом. судија:Филип Андрић

делегат:Миленко Којић

 

ФК БАИР – ФК СТОЈАН ЛАЗАРАЦ

недеља 22.05.2016 године у 11 часова

Судија утакмице:Ненад Јевтић

Први пом. судија:Игор Којић

Други пом. судија:Милош Суботић

делегат:Дарко Севић

 

 

Директор лиге

Бранимир Нинковић

 

авг 15

УТАКМИЦЕ-СЛЗ

авг 15

УТАКМИЦЕ-ПЛС

авг 15

УТАКМИЦЕ-ОЛБ

авг 15

УТАКМИЦЕ-МОЛГМ

авг 15

УТАКМИЦЕ- ЗД